Dynamic RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dynamic RolePlayIeiet

1


descriptionGSG Jacques EmptyGSG Jacques

more_horiz
IC SADAĻA



Personas dati



Vārds, Uzvārds: Jacques Webster

Tautība: Amerikānis

Vecums: 24

Dzimums: Vīrietis

Neliela biogrāfija: Mani sauc Jacques dzivoju los santosa mulholand iela , man ir divi brāļi , vienam ir 20 otram 28 , brivo laiku pavadu medibas





OOC SADAĻA



Prasības



Trešais līmenis spēlē: Būs

Vismaz 30 postu forumā: Ar laiku bus

Vismaz četrpadsmit gadu: Ir

Nedrīkst būt vairāk par vienu brīdinājuma punktu: Ir



Vārds: Nav svarigi

Vecums: 15

Dzīvesvieta ((Nav obligāti)):

Organizācija, uz kuru dodies: GSG

Tava pieredze komūnā: laba pieredze foruma patik šis komuns

Kāpēc mums tevi jāpieņem? ((Vismaz 35 vārdi)) : Es uzskatu, ka mani ir jāpieņem, jo esmu jau vairākas reizes vadījis organizācju un ne vienu vien reizi. Esmu jau šeit pat ļoti ilgi un zinu kā viss te darbojas. Domāju, ka jāpieņem tieši mani, jo esmu pat ļoti aktīvs it īpaši pēdējā laikā un takā bandas nav aktīvas, tad es varētu uzlabot bandām aktivitāti, lai ir pret ko karot!

Ko tu darīsi organizācijā, ja tevi pieņems? ((Vismaz 40 vārdi)) : Es uzskatu, ka mani ir jāpieņem, jo esmu jau vairākas reizes vadījis organizācju un ne vienu vien reizi. Esmu jau šeit pat ļoti ilgi un zinu kā viss te darbojas. Domāju, ka jāpieņem tieši mani, jo esmu pat ļoti aktīvs it īpaši pēdējā laikā un takā bandas nav aktīvas, tad es varētu uzlabot bandām aktivitāti, lai ir pret ko karot!

descriptionGSG Jacques EmptyRe: GSG Jacques

more_horiz
Pieņemts...TC
privacy_tip Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā